Daily Archives: 12/24/2014
Ilham Aliyev 04.02.10Bu gün Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevin doğum günüdür. 11 ildən artıq müddətdə dövlətə rəhbərlik edən İlham ƏliyevAzərbaycanın ümummilli lideri Heydər Əliyevin ideyalarını və prinsiplərini həyata keçirərək Azərbaycan dövlətçiliyinin möhkəmlənməsi siyasətini uğurla davam etdirir. Azərbaycan Respublikası məhz onun rəhbərliyi altında siyasi və iqtisadi inkişafda mühüm uğurlar qazanmış, beynəlxalq aləmdə nüfuzunun möhkəmləndirilməsinə nail olmuşdur.
“ELS” Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzinin kollektivi dövlət başçısını doğum günü münasibətilə ürəkdən təbrik edir, ona möhkəm can sağlığı, Azərbaycanın  dövlət quruculuğunda, o cümlədən həyat fəaliyyətinin bütün sahələrində daha böyük tərəqqi əldə etməsinə və beynəlxalq nüfuzunun möhkəmləndirilməsində uğurlar arzulayır.

Daily Archives: 12/24/2014
Ilham Aliyev 04.02.10Сегодня день рождения Президента Азербайджанской Республики Ильхама Алиева. Претворяя в жизнь идеи и принципы по укреплению государственности и суверенитета Азербайджана общенационального лидера Гейдара Алиева, вот уже более 11 лет Ильхам Алиев успешно руководит страной. Азербайджан под его руководством достиг важных результатов в политической и экономической сферах, а также усилил свое влияние на международной арене.
Коллектив Независимого Исследовательского Центра “ELS” сердечно поздравляет главу государства с днем рождения и желает ему крепкого здоровья, достижения дальнейшего прогресса в государственном строительстве Азербайджана, в том числе успехов в развитии всех сфер жизнедеятельности и укреплении международного влияния.