Daily Archives: 12/11/2018
Ümummilli lider Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar mərasiminə qatılacaq vətəndaşların təhlükəsizliyini təmin etmək məqsədilə dekabrın 12-də səhər saat 8:00-dan tədbir tam başa çatanadək, Parlament prospektində Fəxri xiyaban istiqamətində bütün nəqliyyat vasitələrinin hərəkətinə tam məhdudiyyət qoyulacaq. Bu barədə Trend-ə Bakı şəhər BPİ Dövlət Yol Polisi İdarəsinin bölmə rəisi, polis polkovniki Vaqif Əsədov məlumat verib. Davamı
11.12.2018
Bakıda bayram yarmarkalarına start verildi
Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və 1 yanvar – Yeni il bayramı münasibətilə bayram yarmarkalarına start verilib. Bakı Şəhər İcra Hakimiyyətinin (BŞİH) Ticarət və Xidmət Departamentindən Trend-ə verilən məlumata görə, hər il olduğu kimi, bu il də bayram yarmarkaları ilə bağlı BŞİH və Bakı Şəhər Baş Polis İdarəsi tərəfindən dislokasiya təsdiq olunub. Davamı

12 декабря в связи с Днем памяти общенационального лидера Гейдара Алиева для обеспечения безопасности граждан, которые будут участвовать в церемонии с 08:00 до полного завершения мероприятия на Парламентском проспекте в направлении Аллеи почетного захоронения в Баку будет полностью ограничено движение транспортных средств, сообщил во вторник Trend начальник отдела Управления государственной дорожной полиции ГУП Баку полковник полиции Вагиф Асадов. Подробное
В связи с днем памяти общенационального лидера Гейдара Алиева на ряде улиц будет ограничено автодвижение