Daily Archives: 10/16/2014
Yeni_ushaq_mahnilari-2013“ELS-Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzi” İctimai Birliyi 22 oktyabr 2014-cü il tarixində saat 11.00-da Sumqayıt şəhər Uşaq və Yeniyetmələrin Yaradıcılıq Mərkəzində (ünvan: Sumqayıt şəhəri, 5-ci mikrorayon, N.Nərimanov küçəsi) AR Prezidenti yanında Qeyri-Hökümət Təşkilatlarına Dövlət Dəstəyi Şurasının maliyyə yardımı ilə həyata keçirilən “Azərbaycanın mədəni irsinin qorunması və inkişafına dəstək” adlı layihəsinin yekun təqdimatını keçirəcəkdir. Davamı
16.10.2014
Hörmətli həmkarlar,
Yeni_ushaq_mahnilari-2013“ELS-Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzi” İctimai Birliyi 21 oktyabr 2014-cü il tarixində saat 11.00-da Beynəxalq Mətbuat Mərkəzində (ünvan: Mətbuat prospekti 23, böyük zal) AR Prezidenti yanında Qeyri-Hökümət Təşkilatlarına Dövlət Dəstəyi Şurasının maliyyə yardımı ilə həyata keçirilən “Azərbaycanın mədəni irsinin qorunması və inkişafına dəstək” adlı layihəsinin yekun təqdimatını keçirəcəkdir. Davamı
Azərbaycanla Tacikistan arasında rəsmi sənədlər imzalanıb
Azərbaycanla-TacikistanAzərbaycan və Tacikistan prezidentlərinin nümayəndə heyətlərinin iştirakı ilə geniş tərkibdə görüşü başa çatdıqdan sonra Azərbaycan-Tacikistan sənədlərinin imzalanması mərasimi olub. APA-nın məlumatına görə, “Azərbaycan Respublikası Prezidentinin və Tacikistan Respublikası Prezidentinin Birgə Bəyannaməsi”ni prezident İlham Əliyev və prezident Emoməli Rəhmon imzalayıblar. Davamı

Daily Archives: 10/16/2014
Yeni_ushaq_mahnilari-201322 октября 2014 года в Сумгаитском Центре Творчества Детей и Подростков (адрес: город  Сумгаит, 5-ый микрорайон, ул. Наримана Нариманова) состоится итоговая презентация проекта Независимого Исследовательского Центра ELS «Содействие сохранению и развитию культурного наследия Азербайджана» при финансовом содействии Государственного Совета по поддержке НПО при Президенте АР.  Подробное
16.10.2014
Уважаемые коллеги,
Yeni_ushaq_mahnilari-201321 октября 2014 года в Международном Пресс Центре (адрес: улица Метбуат 23, большой зал) состоится итоговая презентация проекта Независимого Исследовательского Центра ELS «Содействие сохранению и развитию культурного наследия Азербайджана» при финансовом содействии Государственного Совета по поддержке НПО при Президенте АР. Подробное
Между Азербайджаном и Таджикистаном подписаны официальные документы
Azərbaycanla-TacikistanПо завершении встречи президента Азербайджана Ильхама Алиева и президента Таджикистана Эмомали Рахмона в расширенном составе с участием делегаций состоялась церемония подписания азербайджано-таджикских документов. Как сообщает АПА, «Совместную декларацию президента Азербайджанской Республики и президента Республики Таджикистан» подписали президенты Ильхам Алиев и Эмомали Рахмон. Подробное