Monthly Archives: October 2016
Oktyabrın 28-də “ELS-Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzi” AR Prezidenti yanında Qeyri-Hökumət Təşkilatlarına Dövlət Dəstəyi Şurasının maliyyə, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Bilik Fondu və İctimai Televiziya və Radio Yayımları Şirkətinin informasiya, texniki və təşkilatçılıq dəstəyilə həyata keçirdiyi “Ailə, qadın və uşaq problemlərinin həllində milli-mənəvi dəyərlərin rolunun gücləndirilməsi” layihəsi çərçivəsində ekspertlərin iştirakılə İctimai Televiziyada növbəti müzakirələri keçirmişdir.  FOTOQALEREYA  VİDEO Davamı
29.10.2016
Ailə dəyərlərini qoruyaq!
“ELS” Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzinin layihəsi İctimai Televiziyada uğurla davam edir
Oktyabrın 21-də “ELS-Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzi” İctimai Birliyinin AR Prezidenti yanında Qeyri-Hökumət Təşkilatlarına Dövlət Dəstəyi Şurasının maliyyə, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Bilik Fondu və İctimai Televiziya və Radio Yayımları Şirkətinin informasiya, texniki və təşkilatçılıq dəstəyilə həyata keçirdiyi “Ailə, qadın və uşaq problemlərinin həllində milli-mənəvi dəyərlərin rolunun gücləndirilməsi” layihəsi çərçivəsində İctimai Televiziyada növbəti mövzunu ictimai müzakirəyə çıxardı. VİDEO Davamı
22.10.2016
“ELS” İctimai Televiziyada növbəti mövzunu təqdim etdi
14-10-2016“Addım-addım” verilişinin canlı efirində “İnformasiya-kommunikasiya texnologilarının ailə münasibətlərinə təsiri” mövzusu araşdırıldı
Oktyabrın 14-də “ELS-Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzi” İctimai Birliyinin AR Prezidenti yanında Qeyri-Hökumət Təşkilatlarına Dövlət Dəstəyi Şurasının maliyyə, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Bilik Fondu və İctimai Televiziya və Radio Yayımları Şirkətinin informasiya, texniki və təşkilatçılıq dəstəyilə həyata keçirdiyi “Ailə, qadın və uşaq problemlərinin həllində milli-mənəvi dəyərlərin rolunun gücləndirilməsi” layihəsi çərçivəsində İctimai Televiziyada növbəti mövzusu ətrafında ictimai debatlar keçirildi. VİDEO Davamı
16.10.2016
Bu dəfə Estoniya
147600551588452706_1000x669“Günay” Uşaq Teatrı növbəti səfərdən qayıdıb
Bakı Uşaq Teatrının “Günay” Teatr-Studiyası Youth Exchange «Happy family – a fairy taleor reality» (Xoşbəxt ailə – mif yaxud reallıq) Beynəlxalq layihə çərçivəsində keçirilən Beynəlxalq Teatr Festivalından qayıdıb. 30 sentyabr – 8 oktyabr tarixlərində Estoniyada, o cümlədən Tallin və Tammispea gənclər yaradıcılıq düşərgəsində həyata keçirilən layihə Avropa Birliyinin müəllim və tələbələrin mübadiləsinə dair “Erasmus” qeyri-kommersiya proqramı ilə maliyyələşdirilib.  FOTOQALEREYA Davamı
14.10.2016
“ELS” İctimai Televiziyada ictimai debatlara başladı
07_10_2016“Addım-addım” verilişinin canlı efiri maraqlı anlarla yadda qaldı
Oktyabrın 7-də “ELS-Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzi” İctimai Birliyi AR Prezidenti yanında Qeyri-Hökumət Təşkilatlarına Dövlət Dəstəyi Şurasının maliyyə, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Bilik Fondu və İctimai Televiziya və Radio Yayımları Şirkətinin informasiya, texniki və təşkilatçılıq dəstəyilə həyata keçirdiyi “Ailə, qadın və uşaq problemlərinin həllində milli-mənəvi dəyərlərin rolunun gücləndirilməsi” layihəsi çərçivəsində İctimai Televiziyada ictimai debatlara start verdi. FOTOQALEREYA VİDEO Davamı

Monthly Archives: Октябрь 2016
28 октября состоялись очередные обсуждения на Общественном Телевидении в рамках проекта Независимого Исследовательского Центра “ELS” под названием “Усиление роли национально-нравственных ценностей в решении проблем семьи, женщин и детей” при финансовой поддержке Совета государственной поддержки неправительственных организаций при Президенте Азербайджанской Республики, информационной, технической и организационной поддержке Фонда Знаний при Президенте Азербайджанской Республики и Общественного Телевидения.  ФОТОГАЛЕРЕЯ  VİDEO Подробное
29.10.2016
Сохраним семейные ценности!
ail%c9%99-d%c9%99y%c9%99rl%c9%99rini-qoruyaq
Проект Независимого Исследовательского Центра “ELS”в прямом эфире Общественного Телевидения
21 октября продолжились общественные обсуждения на Общественном Телевидении в рамках проекта Независимого Исследовательского Центра “ELS” под названием “Усиление роли национально-нравственных ценностей в решении проблем семьи, женщин и детей” при финансовой поддержке Совета государственной поддержки неправительственных организаций при Президенте Азербайджанской Республики, информационной, технической и организационной поддержке Фонда Знаний при Президенте Азербайджанской Республики и Общественного Телевидения. VİDEO Подробное
22.10.2016
“ELS” представил очередную тему в эфире Общественного Телевидения
14-10-2016
В прямом эфире передачи “Аддым-аддым” состоялось обсуждение проблемы “Влияниеинформационно-коммуникационных технологий на семейные отношения”
14 октября на Общественном Телевидении прошли очередные дебаты в рамках проекта Независимого Исследовательского Центра “ELS” под названием “Усиление роли национально-нравственных ценностей в решении проблем семьи, женщин и детей” при финансовой поддержке Совета государственной поддержки неправительственных организаций при Президенте Азербайджанской Республики, информационной, технической и организационной поддержке Фонда Знаний при Президенте Азербайджанской Республики и Общественного Телевидения. VİDEO Подробное
16.10.2016
На этот раз Эстония
147600551588452706_1000x669Детский Театр-Студия «Гюнай» вернулся с очередных гастролей
Детский Театр-Студия  «Гюнай» Бакинского Детского Театра вернулся с Международного театрального фестиваля в рамках  Международного проекта Youth Exchange «Happy family – a fairy taleor reality» (Счастливая семья-миф или реальность). Проект финансировался некоммерческой программой ЕВРОСОЮЗА «Erasmus» по обмену студентов и преподавателей и проходил 30 сентября-8 октября в Эстонии, в частности в Таллине и молодежном творческом лагере в Таммиспеа. ФОТОГАЛЕРЕЯ Подробное
14.10.2016
Стартовал проект “ELS” на Общественном Телевидении
07_10_2016
Прямой эфир передачи “Аддым-аддым” был посвящен вопросу сохранения национально-нравственных ценностей в семье
7 октября состоялись первые общественные обсуждения на Общественном Телевидении в рамках проекта Независимого Исследовательского Центра “ELS” под названием “Усиление роли национально-нравственных ценностей в решении проблем семьи, женщин и детей” при финансовой поддержке Совета государственной поддержки неправительственных организаций при Президенте Азербайджанской Республики, информационной, технической и организационной поддержке Фонда Знаний при Президенте Азербайджанской Республики и Общественного Телевидения. ФОТОГАЛЕРЕЯ VİDEO Подробное