Noyabrın 25-də “ELS” Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzi AR Prezidenti yanında Qeyri-Hökumət Təşkilatlarına Dövlət Dəstəyi Şurasının maliyyə, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Bilik Fondu və İctimai Televiziya və Radio Yayımları Şirkətinin informasiya, texniki və təşkilatçılıq dəstəyilə həyata keçirdiyi “Ailə, qadın və uşaq problemlərinin həllində milli-mənəvi dəyərlərin rolunun gücləndirilməsi” layihəsinin Beynəlxalq Mətbuat Mərkəzində yekun təqdimatını keçirdi. FOTOQALEREYA Davamı
Monthly Archives: November 2016
“İxtisas seçiminə ailənin təsiri və rolu” İTV-nin canlı efirində
“ELS”Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzi “Açıq dərs” verilişində növbəti müzakirələri təşkil etdi
Noyabrın 16-da “ELS-Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzi”AR Prezidenti yanında Qeyri-Hökumət Təşkilatlarına Dövlət Dəstəyi Şurasının maliyyə, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında “Bilik”Fondu və İctimai Televiziya və Radio Yayımları Şirkətinin informasiya, texniki və təşkilatçılıq dəstəyilə “Ailə, qadın və uşaq problemlərinin həllində milli-mənəvi dəyərlərin rolunun gücləndirilməsi” layihəsi çərçivəsində “İxtisas seçiminə ailənin təsiri və rolu” adlı mövzunun içtimai müzakirələrini keçirdi.”Açıq dərs” verilişinin canlı yayımında ekspertlər mövzu ətrafında maraqlı fikir və təklifləri ilə bölüşdülər. VİDEO Davamı
“Azərbaycanda yaşayan milli azlıqlar bizim sərvətimizdir”
“ELS” İctimai Televiziyada “Multikultural dəyərlər Azərbaycan ailəsi müstəvisində” mövzusunu təqdim etdi
Noyabrın 4-də “ELS” Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzi AR Prezidenti yanında Qeyri-Hökumət Təşkilatlarına Dövlət Dəstəyi Şurasının maliyyə, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Bilik Fondu və İctimai Televiziya və Radio Yayımları Şirkətinin informasiya, texniki və təşkilatçılıq dəstəyilə həyata keçirdiyi “Ailə, qadın və uşaq problemlərinin həllində milli-mənəvi dəyərlərin rolunun gücləndirilməsi” layihəsi çərçivəsində İTV-nın “Addım-addım” verilişində müzakirələri davam etdirdi. FOTOQALEREYA VİDEO Davamı

25 ноября в Международном Пресс-Центре состоялась итоговая презентация проекта Независимого Исследовательского Центра “ELS” под названием “Усиление роли национально-нравственных ценностей в решении проблем семьи, женщин и детей” при финансовой поддержке Совета государственной поддержки неправительственных организаций при Президенте Азербайджанской Республики, информационной, технической и организационной поддержке Фонда «Знание» при Президенте Азербайджанской Республики и Общественного Телевидения. ФОТОГАЛЕРЕЯ Подробное
Monthly Archives: Ноябрь 2016
“Роль и влияние семьи на выбор специальности”в прямом эфире Общественного Телевидения
В передаче ”Ачыг дерс” состоялись очередные обсуждения в рамках проекта “ELS”
16 ноября в прямом эфире передачи ”Ачыг дерс” (Открытый урок) Общественного Телевидения состоялись очередные обсуждения в рамках проекта Независимого Исследовательского Центра “ELS” под названием “Усиление роли национально-нравственных ценностей в решении проблем семьи, женщин и детей” при финансовой поддержке Совета государственной поддержки неправительственных организаций при Президенте Азербайджанской Республики, информационной, технической и организационной поддержке Фонда «Знание» при Президенте Азербайджанской Республики и Общественного Телевидения. VİDEO Подробное
“Национальные меньшинства в Азербайджане являются достоянием азербайджанского народа”
“Мультикультуральные ценности сквозь призму азербайджанской семьи” в прямом эфире ОТВ
4 ноября в прямом эфире передачи ”Аддым-аддым” Общественного Телевидения состоялись очередные обсуждения в рамках проекта Независимого Исследовательского Центра “ELS” под названием “Усиление роли национально-нравственных ценностей в решении проблем семьи, женщин и детей” при финансовой поддержке Совета государственной поддержки неправительственных организаций при Президенте Азербайджанской Республики, информационной, технической и организационной поддержке Фонда Знаний при Президенте Азербайджанской Республики и Общественного Телевидения. ФОТОГАЛЕРЕЯ VİDEO Подробное