Monthly Archives: June 2017
Resize of IMG_2456Bu dəfə “İlk peşə təhsili və müasir cəmiyyət: problemlər və perspektivlər” mövzusu ictimaiyyətin müzakirəsinə çıxarıldı
İyunun 23-də “ELS” Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzi AR Prezidenti yanında Qeyri-Hökumət Təşkilatlarına Dövlət Dəstəyi Şurasının maliyyə yardımı ilə həyata keçirdiyi “Azərbaycan Respublikasında peşə təhsili və təliminin inkişafına dair Strateji Yol Xəritəsinin təbliğində vətəndaş cəmiyyətinin iştirakının gücləndirilməsi” layihəsi çərçivəsində “İlk peşə təhsili və müasir cəmiyyət: problemlər və perspektivlər” mövzusunda Beynəlxalq Mətbuat Mərkəzində dəyirmi masa təşkil etmişdir. FOTOQALEREYA Davamı
23.06.2017
“ELS” Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzi Bərdədə dəyirmi masa keçirdi
2017.06.13İyunun 13-də “ELS-Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzi” İctimai Birliyi Azərbaycan Respublikası Prezidenti yanında Qeyri-Hökumət Təşkilatlarına Dövlət Dəstəyi Şurasının maliyyə dəstəyilə “Azərbaycan Respublikasında peşə təhsili və təliminin inkişafına dair Strateji Yol Xəritəsinin təbliğində vətəndaş cəmiyyətinin iştirakının gücləndirilməsi” layihəsi çərçivəsində Bərdə şəhərində dəyirmi masa keçirmişdir. FOTOQALEREYA Davamı
14.06.2017
“ELS” Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzi Cəlilabadda dəyirmi masa keçirdi
2017.06.09“ELS-Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzi” İctimai Birliyinin Azərbaycan Respublikası Prezidenti yanında Qeyri-Hökumət Təşkilatlarına Dövlət Dəstəyi Şurasının maliyyə dəstəyilə “Azərbaycan Respublikasında peşə təhsili və təliminin inkişafına dair Strateji Yol Xəritəsinin təbliğində vətəndaş cəmiyyətinin iştirakının gücləndirilməsi” layihəsi uğurla davam edir. İyunun 9-da növbəti dəyirmi masa Cəlilabad şəhərində keçirilmişdir. FOTOQALEREYA Davamı
9.06.2017
“ELS” Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzi Salyanda dəyirmi masa keçirdi
Resize of IMG_1710İyunun 8-də “ELS-Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzi” İctimai Birliyi Azərbaycan Respublikası Prezidenti yanında Qeyri-Hökumət Təşkilatlarına Dövlət Dəstəyi Şurasının maliyyə dəstəyilə “Azərbaycan Respublikasında peşə təhsili və təliminin inkişafına dair Strateji Yol Xəritəsinin təbliğində vətəndaş cəmiyyətinin iştirakının gücləndirilməsi” layihəsi çərçivəsində Salyan şəhərində dəyirmi masa keçirdi. FOTOQALEREYA Davamı
8.06.2017
“ELS” üç rayonda dəyirmi masa keçirəcək
els“ELS-Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzi” İctimai Birliyi Azərbaycan Respublikası Prezidenti yanında Qeyri-Hökumət Təşkilatlarına Dövlət Dəstəyi Şurasının maliyyə dəstəyilə “Azərbaycan Respublikasında peşə təhsili və təliminin inkişafına dair Strateji Yol Xəritəsinin təbliğində vətəndaş cəmiyyətinin iştirakının gücləndirilməsi” layihəsini həyata keçirir. Davamı

Monthly Archives: Июнь 2017
Resize of IMG_2456На этот раз на обсуждение общественности была вынесена тема под названием  “Начальное профессиональное образование и современное общество: проблемы и перспективы”
23 июня в Международном Пресс Центре в рамках проекта Независимого Исследовательского Центра “ELS” под названием “Усиление участия гражданского общества в пропаганде Стратегической Дорожной Карты по развитию профессионального образования и обучения” при финансовой поддержке Совета Государственной Поддержки Неправительственным Организациям при Президенте Азербайджанской Республики был организован круглый стол.  ФОТОГАЛЕРЕЯ Подробное
23.06.2017
Независимый Исследовательский Центр «ELS» провел круглый стол в Барде
2017.06.1313 июня в городе Барда состоялся круглый стол в рамках проекта Независимого Исследовательского Центра «ELS» под названием «Усиление участия гражданского общества в пропаганде Стратегической Дорожной Карты по развитию профессионального образования при финансовой поддержке Совета Государственной Поддержки Неправительственным Организациям при Президенте Азербайджанской Республик.  ФОТОГАЛЕРЕЯ Подробное
14.06.2017
Независимый Исследовательский Центр «ELS» провел круглый стол в Джалилабаде
2017.06.09Очередной круглый стол в рамках проекта Независимого Исследовательского Центра «ELS» под названием «Усиление участия гражданского общества в пропаганде Стратегической Дорожной Карты по развитию профессионального образования при финансовой поддержке Совета Государственной Поддержки Неправительственным Организациям при Президенте Азербайджанской Республики состоялся 9 июня в городе Джалилабаде.  ФОТОГАЛЕРЕЯ Подробное
9.06.2017
В Сальяне состоялся круглый стол Независимого Исследовательского Центра «ELS»
Resize of IMG_17108 июня в Сальяне состоялся круглый стол в рамках проекта Независимого Исследовательского Центра «ELS» под названием «Усиление участия гражданского общества в пропаганде Стратегической Дорожной Карты по развитию профессионального образования и обучения” при финансовой поддержке Совета Государственной Поддержки Неправительственным Организациям при Президенте Азербайджанской Республики. ФОТОГАЛЕРЕЯ Подробное