Daily Archives: 10/23/2018
Cari ilin əvvəlindən 1sentyabr tarixinədək Azərbaycanda əhalinin sayı 52 427 nəfər (0,5%) artaraq 9 milyon 950 min 512 nəfər təşkil edib. Azərbaycan Dövlət Statistika Komitəsinin məlumatına görə, göstərilən müddət ərzində Ədliyyə Nazirliyinin şəhər və rayon şöbələri 90523 yeni doğulmuş körpəni qeydiyyata almışdır ki, bu da gündə orta hesabla 373 körpənin  doğulduğundan xəbər verir. Davamı
23.10.2018
“ELS” təlimləri başa vurdu
Layihə isə davam edir
Oktyabrın 23-də “ELS Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzi” İctimai Birliyi AR Prezidenti yanında Qeyri-Hökumət Təşkilatlarına Dövlət Dəstəyi Şurasının maliyyə, Azərbaycan Standartlaşdırma İnstitutunun təşkilatı dəstəyilə “Açıq hökumətin təşviqinə dair təşəbbüslərin tədbiqinə ictimai dəstəyin təşkili” layihəsi çərçivəsində ölkənin ali tədris müəssisələrinin “Metrologiya, standartlaşdırma və sertifikasiya mühəndisliyi” ixtisasında təhsil alan tələbələrə “Azərbaycanın milli standartlaşdırma sisteminin əsasları” mövzusunda son təlimlər keçirib.  FOTOQALEREYA Davamı
“ELS” layihə çərçivəsində son təlimlərini keçirdi
Oktyabrın 23-də “ELS Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzi” İctimai Birliyi AR Prezidenti yanında Qeyri-Hökumət Təşkilatlarına Dövlət Dəstəyi Şurasının maliyyə, Azərbaycan Standartlaşdırma İnstitutunun təşkilatıi dəstəyilə “Açıq hökumətin təşviqinə dair təşəbbüslərin tədbiqinə ictimai dəstəyin təşkili” layihəsi çərçivəsində son təlimlərini keçirdi. FOTOQALEREYA Davamı

По состоянию с начала января до 1 сентября текущего года, численность населения в Азербайджане, увеличившись на 52427 человек (0,5%), составила 9 млн 950 тыс 512 человек. По данным Госкомстата Азербайджана, за указанный период городскими и районными отделениями регистрации Министерства юстиции зарегистрировано 90523 новорожденных, что в среднем составляет 373 новорожденных в день. Подробное
Daily Archives: 10/23/2018
Наш проект продолжается
23 октября тренинги Общественного Объединения “Независимый Исследовательский Центр ELS» в рамках проекта под названием «Общественная поддержка реализации инициатив по содействию открытому правительству» при финансовой поддержке Государственного Совета по поддержке Неправительственным Организациям при Президенте Азербайджанской Республики и организационной поддержке Азербайджанского Института Стандартизации для студентов, обучающихся по специальности “Инженер по метрологии, стандартизации и сертификации” в высших учебных заведениях страны. ФОТОГАЛЕРЕЯ Подробное
Завершились тренинги в рамках проекта “ELS”
23 октября состоялись последние тренинги Общественного Объединения “Независимый Исследовательский Центр ELS» в рамках проекта под названием «Общественная поддержка реализации инициатив по содействию открытому правительству» при финансовой поддержке Государственного Совета по поддержке Неправительственным Организациям при Президенте Азербайджанской Республики и организационной поддержке Азербайджанского Института Стандартизации. ФОТОГАЛЕРЕЯ Подробное